Boğa Burcu Özellikleri Nelerdir? Karakter Analizi

Burçların insanların özelliklerini gerçekten yansıttığına bir çok kişi inanırken başka bir kısımda hiç alakası olmadığını düşünmektedir. Ama bizim düşüncemiz büyük oranda burç özelliklerinin insanların gerçek hayatlarındaki karakterlerini yansıttığını yönündedir. Uzmanların incelemerini incelemeye kendimizden başlayalım dedik ve Boğa burcu özellikleri ile ilk yazımıza başladık.

Boğa Burcu Doğum Tarihi: 21 Nisan – 21 Mayıs

Boğa burcunun element, renk gibi özellikleri şu şekildedir.

  • Elementi: Toprak
  • Niteliği: Sabit
  • Gezegeni: Venüs
  • Rengi: Toprak renkler, taba, bej, kahve, yeşil
  • Taşı: Zümrüt
  • Günü: Cuma

Boğa burcunun temel karakter özellikleri Güvenilir, Rahatına ve konforuna düşkün olarak bilinmektedir. Yemek yemeye düşkün olan boğa burçları planlama aşamasında çok ince ayrıntısına kadar düşünürken ve garantici olarak bilinirken harekete geçme konusunda oldukça zorlanmaktadırlar.

Boğa Burcu Erkeği için güven ve sadakat konusunda son derede önem verir. Kolay olarak güvenmez ve güvendiği zamanda karşılığını ister. Bir boğa erkeği size güveniyorsa sizden hiç kolay vazgeçmeyecektir. Bakımlı ve makyajlı kadınlardan hoşlanır ve lüks yaşam, para ve maddiyat boğa erkekleri için önemlidir. Zaten rahatına düşkün olmasından bunu çok iyi anlayabiliyoruz.

Boğa Burcu Kadını bakımlı olmaktan ve süslenmekten hoşlanırlar. Her zaman güzel gözükmek ve ilgi görmek isterler. Erkeklerinde olduğu gibi Boğa Burcu Kadını özelliklerinde de güven çok önemlidir. Eğer sizde bu güveni ve sadakati gördülerse sonsuz bir sadakat ile karşılık vereceklerdir. Boğa kadını hesabını bilir ve dikkatlidir ama alışveriş yapmayı ve para harcamayıda sever.

Tarzı: Zarif, yumuşak, rahat giysiler, zengin, şık, kibar, oturaklı görünüm.

Bedende temsil ettiği bölge: Boyun, boğaz

Anlaştığı burçlar: Başak, Akrep, Terazi

Anlaşamadığı burçlar: Aslan, Kova, Yay

Olumlu yönleri: Güvenilirdir ve sadıktır. Zevklidir eğlenmeyi bilir, Sahiplenici ve tutkulu ilişkiler yaşamayı ister, yaratıcı, estetik ve sanat yönü güçlüdür. Uyumlu, lüks ve konfora düşkün, sağlıklıdır.

Olumsuz yönleri: Ağırlık ve harekete geçme konusunda erteleyicidir. İnatçıdır, ona istemediği bir şeyi yaptırmak istiyorsanız onun için çok önemli olmalısınız. Sabit fikirlidir her konu üzerinde uzun uzun düşünür ve aklına yatmıyorsa hiç bulaşmaz. Tutucu, bağımlı, keyifçi, yavaş ama sert öfkelenir.


Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
Wifi Şifre Kırma