Polis Aracı Tasarımıyla İlgi Odağı Oldu

Adres:
Telefon:
E-Posta:
Konum:
Diş teli fiyatı

Belçikada yapılan iklim protestolarına binlerce katılım oldu ve giderek artıyor. Gösteride protestocuların yanısıra asıl büyük ilgiyi 360 derece kayıt yapabilen polis aracı gördü. Tasarımı ile herkesi kendine hayran bırakan ve teknolojinin hızlı bir şekilde meslek dallarında yaygınlaşmaya başladığını gösteren polis aracına ilgi gösteriyi gölgede bıraktı diyebiliriz.

Başkent Brüksel’de yapılan protestoya 12 bin öğrenci katılımı ile hükümetin aldığı kararlar ile iklim politikalarındaki düşüncelerini protesto ettiler. Bir çok dernek ve sivil toplum kuruluşunun ortak şekile organize ettiği 12 bin öğrenci Merkez Tren İstasyonunda toplandılar. Avrupa parlementosu, Avrupa Birliği Komisyonu ve Konsey binaları önüne giderek yaklaşık olarak 5kilometre yol yürüdüler.

Çevre temizliği ve iklim politikaları hakkında yapılan protestonun yanında, katılımcıları takip için kullanılan 360 derece kayıt özelliğine sahip elektrikli polis aracı büyük dikkat çekti. Herkesin ilgi odağı olan bu aracın tamda son yıllarda elektrikli otomobillerin yaygınlaşması aynı dönemde olması güzel görüntüleri ortaya çıkardı. 

Alt tasarımı ile 4 tekerlekli bir araba şeklinde olan ve farlarına kadar alt dizaynın bir arabayı tamamen andırdığını söyleyebiliriz. Üst bölümde tabandan ayrı bir şekilde siyah camlı bir bölüm bulunuyor. 360 derece kamera kayıt özelliği bulunan bu polis aracının kullanımı giderek artacak gibi görünüyor.

 

Site haritası yolu gösterir.
Dumpper