Nonolive Sohbet Uygulaması – Hediye ve Altın Hileleri

Nonolive Nedir?

Nonolive son bir kaç yıldır gündemde olan ve artık sohbet programları ve sitelerin bilgisayarlardan mobil cihazlara geçişinde bu yenilikleri rakip eden uygulamalardan birisi olmuştur. Genellikle arkadaş bulma hevesinde olan insanların ve abaza tayfanın takıldığı yerlerden birisi diye giydirmek isterimki bende günümün bir çok zamanını orada geçirdiğim olmuştur onun için pek giydirmek istemiyorum.

Basit bir şekilde ücretli yayıncılık sektörü oluşmuş durumda. Genellikle ücretli kadın yayıncılar olarak uygulamada yayıncı olmak için başvuruluyor ve belirli ücretler ile başlıyorlar. Sonrasında izleyici Chatter dediğimiz yani bizlerin hediyeleri ile ek olarak aylık ödemelerine komisyon olarak ekleniyor.

Bunun içindirki her yayıncıdan, ‘Lütfen destek olun‘u çok duyacaksınızdır.

. . .

. . .

Nonolive Altın Hilesi Yapmak

Nonolive o kadar garanti şekilde düzenlenmiş bir uygulamaki hile yapmak neredeyse mümkün değil. Bedava altın kazanmak yada Altın hilesi gibi durumlar söz konusu değil çünkü bir sonraki adımlara atlamak için ne saat nede bir başka şeyleri değiştirmek işe yaramıyor. Sürekli bir banka ve kartlarla senkronize durumda. Bunun için siz nonolive altın hilesi yapmayı pek düşünmeyin. Belki kredi kartı çalarak yapabilirsiniz ama o zamanda hapise falan girersiniz. İki karı kızla muhabbet edeceğim diye bunu yapmanızı tavsiye etmem. Paranız varsa gidin adam akıllı alın hediyenizi atın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


Avatar
Arda Tunahan
Her şeye inanmak için yaşlı, vazgeçmek için çok genciz!. #yer6

Bir cevap yazın

One thought on “Nonolive Sohbet Uygulaması – Hediye ve Altın Hileleri

  1. Lutfen banada yardimci olun arkadaslar nisanlim beni arkadasimla aldatiyor galiba facebook hesabindaki mesajlari okumam lazim