Medium ile Kaliteli Paravan Blog Oluşturun

Dünyada çok sayıda blog sitesi bulunmakta ve bunların tanınırlığı oldukça düşük seviyededir. Bazı blog sitelerinin işlevleri sadece yazı yazmak gibi görünebilir. Medium oldukça kullanışlı sayılabilecek bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinden istediğiniz konuda istediğiniz dilde her şeyi yazabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay ve basittir fazla göz almayan sade bir temaya sahip olması en büyük avantajı gibi gözüküyor. Genelde blog yazarken etiket linkleme gibi işlemlerin yerini kolayca bulamayabilirsiniz. Daha önce söylediğim gibi medium oldukça basit bir kullanıma sahip linkleme veya koyu yazı stili seçmek isterseniz eğer sadece sağ tık yaparak istediğiniz menüye ulaşabiliyorsunuz. Bunun gibi bir çok özelliği bir arada size sunan çok blog sitesi bulmanız mümkün gibi gözükmüyor.

Sizlere partner program tarzı gibi yardımcı olabilecek şeylerde sunuyor. Makalenizi nasıl yazmanız gerektiğine kadar özel ipuçlarıyla donatılmış bir blog sitesi görünümü veriyor. Upgrade özelliği ile istediğiniz makalenizi kolayca ön plana çıkarabiliyor daha çok kişiye ulaşması konusunda sizlere yardımcı oluyor. Makale analizi yaparak yazdığınız blogların okunma programını aylara haftalara ve hatta günlere bölerek bu zamanlar içerisinde kimlerin sizin makalenizi okuduğunu ve beğendiğini sizlere sunuyor. Bu özelliklerin yanı sıra Alexa verilerinde 195. sırada olan bu blog sitesi tanınırlığı ile yazdığınız makalelerin daha çok kişiye ulaşacağına emin olabilirsiniz.

Ayrıca sizlere özel olarak sunduğu makale sonrası etiket sistemi ile makalenizin en hızlı şekilde en çok kişiye ulaşmanızı sağlayabiliyor. Makalenizi bitirdikten sonra yayınlamaya hazır olduğunuzu belirttikten sonra sizlere birde etiket fırsatı sunuyor ve sonrasında sizlerde istediğiniz 5 farklı etiket konusunda ekleme yaparak makalenizin ne üzerine olduğu konusunda belirtme yapıyorsunuz. Ayrıca sitenin İngilizce olması sizin için büyük bir avantaj sesinizi daha farklı ülkelere duyurma peşinde iseniz bu site tam size göre kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunu yabancı insanların oluşturduğu bu blog sitesinde hem daha farklı konularda uzmanlaşabilir hemde makalenizi İngilizce olarak yayınlayıp sesinizi farklı dillerde duyurabilirsiniz. Dil geliştirme açısından yabancı makaleler okumak sizlerin faydasına olacaktır.


Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları