Wifi Şifre Kırma

Çevrenizeki modemlerin şifresini kolaylıkla kırabileceğiniz en iyi wifi şifre kırma modemlerini sizin için derledik. Bu programlar ile komşunuzun internet şifresi kırma ve öğrenme işlemlerini yapabilirsiniz.

İHTİYACINIZ OLAN PROGRAM BİLGİLERİNİ SEÇİN!.
İndirme bağlantısı alabilmek için istenen bilgileri doğru bir şekilde doldurun!.


Wifi modemler sayesinde artık cep telefonlarının kullanımı oldukça arttı, neredeyse artık ofis, film ve oyun dışında kullanımı çok azaldı diyebiliriz. Genellikle sosyal medya kullanımında büyük kolaylık sağlayan ve mobil işletim sistemlerinin artık daha performanslı çalışmasıyla internet kullanmak artık cep telefonunda daha kolay oldu. Her ne kadar kolay olsada Mobil internet kısıtlı ve maliyeti fazla bu nedenle evde bulunduğunuz durumlarda wifi kullanmak gerekiyor.

Eğer Wifi şifrenizi unuttuysanız endişelenmeyin, android ve windows tabanlı çalışan wifi kırma yöntemleri ile kolaylıkla wifi şifrenizi görebilecek veya sıfırlayabileceksiniz.

Adres:
Telefon:
E-Posta:
Konum:
Diş teli fiyatı Wifi Şifre Kırma

Android Wifi Şifre Kırıcı Önerileri

Google Play üzerinden kolaylıkla bulabileceğiniz yüzlerce wifi kırıcı uygulamaya ulaşabiliyorsunuz ama bunların çalışma algoritmaları bizim görüşümüze göre Windows tabanlı Dumpper kadar performanslı ve olumlu sonuç oranı yüksek olmuyor. Ama yinede PC alternatifi olmayanlar için önceliği mobil cihazlara verdik.

AndroDumpper ile Wifi Şifre Kırma

Alternatiflerine göre daha çok sevdiğimiz uygulamalardan birisi olan AndroDumpper windows tabanlı çalışan alternatifi ile aynı mantığa sahip olan bu program etkili olarak bir çok kişinin onayını almış önerdiğimiz wifi şifre kırma işlemlerinde kullanılan uygulamaların başında gelmektedir.

Wifi modemlerin şifrelerini kırabileceğiniz güncel programları listelediğimiz aktif sayfayı inceleyerek güncel program listesiniz bulabilirsiniz. Bu sayfadan istediğiniz ve hangi cihazda kullanacaksanız bu konuda bilgileri bulabilirsiniz. Wifi kırıcı programına buradan ulaşabilirsiniz!.

Site haritası yolu gösterir.
Dumpper