Dumpper indir

Wifi dünyasını kasıp kavuran ve teknoloji ile birazcık ilgili olan kişilerin bile aşina olduğu Dumpper mobil versiyonları ile yine herkesin dikkatini çekiyor. Windows tabanlı versiyonu ile kolay kurulum ve kullanımı sayesinde herkesin beğenisini kazanan bu program şimdi cep telefonlarımızda yerini alacak gibi duruyor. Sizin için özenle hazırladığımız makale ile dumpper indir ve kurulumunu birlikte yapalım.

MOBİL VERSİYON DUMPPER İNDİR

En kolay haliyle kullanıma hazırlanmış olan ve Google Play üzerinden kolaylıkla indirebileceğiniz bu Dumpper sürümü düşük modelli ve WPS özelliği aktif olan Wifi modemlerde büyük başarı sağlamaktadır.

Gün geçtikçe indirme sayısı artan bu Android Dumpper uygulamasını telefonunuza yüklemek için Google Play’e giriş yaparak AndroDumpper araması yapmak yeterlidir. Android sürümünüz yeterli ise Yükle butonuna basarak normal kurulum yapabilirsiniz. Kullanımı en az Windows 7 Dumpper kadar kolay olan bu versiyon için yapmanız gerekenler programın açılışında anlatılmaktadır.

. . .

WİNDOWS TABANLI
DUMPPER SÜRÜMLERİ İNDİR

Dumpper 30.9 – İlk versiyon: Windows tabanlı çalışan Dumpper’in bilinen ilk versiyonudur, popüler olamasında ve en çok olumlu sonucu almış olan versiyonudur diyebiliriz. Bu versiyonun çalışması için Jumpstart’ın kurulması gereklidir ve gerekli tüm dosyalar klasör içerisindedir.

Bu sürümü edinmek için bu adresi ziyaret edin. ⇒ https://yadi.sk/d/17RxAEs_mDU8-w

. . .

Dumpper 40.0: İlk sürümle birlikte başarılarına devam eden dumpper sürekli yeni sürümler çıkarmaya devam ediyordu bir zamanlar. v90 sonrasında arayı çok açan ve mobil sürüme geçişi yapan dumpper’in 70.9 sürümüne kadar başarıları hep devam etti ve özellikle Windows 7 işletim sistemi üzerinde sorunsuz çalışan bir program olarak başarıyı sağladı.

Bu sürümü edinmek için bu adresi ziyaret edin. ⇒ https://yadi.sk/d/f0knrH9Jc-YtAw

. . .

Dumpper 60.0: Bu sürümü edinmek için bu adresi ziyaret edin. ⇒ https://yadi.sk/d/DKxvDFRi_CdxlQ 

. . .

Dumpper 70.8: Bu sürümü edinmek için bu adresi ziyaret edin. ⇒ https://yadi.sk/d/rLVZWcv1H4_FIw

. . .

Yandex üzerinden indirebileceğiniz bu sürümler hakkında yaşadığınız sorunlar için yorum yaparak destek isteyin, yaşadığınız sorulara çözüm bulmanız için Dumpper indir makalesi size en ince ayrıntısına kadar destek olmaya çalışacağız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Avatar
Arda Tunahan
Her şeye inanmak için yaşlı, vazgeçmek için çok genciz!. #yer6

Bir cevap yazın

One thought on “Dumpper indir

  1. Kralsın admin sonunda adam akıllı linkleri veren bir yer çıktı karşıma hemde hepsini vermişsin dumpper eski sürümlerini artık bulamıyorduk emeğine sağlık 👍