1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ameliyatsız Estetik Önerileri

Bir çok kişinin vücudunda beğenmediği bir yer olduğu o zaman ilk koştuğu estetik ameliyatlar oluyor ama ameliyatsız estetik yöntemleri hali hazırda bilinen ve uygulanan bir tedavi çeşididir.

Fazla Vitamin Kullanmanın Zararları

Bir çoğumuz reklamlardan kimimiz eş dost tavsiyesi ile halsiz kaldığımızda bile vitamin kullanıyoruz. Kimi zaman oldukça fazla kullanımın vücudumuza vereceği zararları düşünemiyoruz. Vücudumuzun isteği belki de bize iyi gelebilecek ilaç vitamin bile olmayabilir. Yanlış ilaç kullanımından dünyada bir çok insanın yaşamını yitiriyor ve bilinçlenilmediği sürece bu ölümlerin artacağı düşünülüyor. Vitamin kullanımın zararları konusunda

Meme Küçültme Ameliyatı

Toplum tarafından bir güzellik algısına itilen kadınlar genellikle vücutlarından pek memnun değiller neredeyse lise çağlarında kızların bile başvurduğu estetik operasyon sağlık sektörünün en önemli operasyonları arasından yerini almış bulunuyor.

Hamilelikte Doğru Beslenme

İnsanlığın devamı için üreme konusu olmazsa olmaz bir durum çoğu ülke birden fazla çocuk sahibi olan ailelere para yardımı bile yapıyor. Genç nüfusun artması yönünde yapılan bu adımlar ülke ekonomisine bile katkı sağlıyor.

Su İçmenin Faydaları

Bir çok ülkenin suya ulaşma konusunda sıkıntıları olduğu biliniyor. Ülkemizden giden yardımlarla suya kavuşan bir çok köy ve beldenin olduğu bilinen bir gerçektir.

Doğal Lezzet Bal

Yüzyıllardır insanlığın ulaşabildiği gıda olan balın lezzetti her coğrafyada değişiklik gösteriyor. Coğrafyamızda bulunan çeşit çeşit bitki örtüsünden dolayı balın tadı her bölgenin bitki örtüsüne göre değişebilir.

Türkiye’de Kızamık Tehdidi

İlk olarak 860 senesinde Farslı hekim Razi tarafından bulunan kızamık sonralarında bir çok bilim adamı tarafından tarif edilmiş ve sonrasında teşhisler konularak tanınmaya başlamıştır.

Anne Sütünün Faydaları

Tüm memelilerde bulunan bir özeliktir annenin yavrularını gebelikten sonra beslediği bilinen gıdalar arasında besin değeri en yüksek gıdadır.

Kenevir Bitkisinin Faydaları

Dünya coğrafyasında bir zamanlar en yaygın üretim bitkisi olan kenevir ilerleyen zamanlarda yok olmaya devletler tarafından yasaklanmaya başlandı.

Disleksi Nedir?

Çocuklarımız okulda sorun yaşadığı zaman hemen bundan bir şey olmaz yaftası koyabiliyoruz. Ama uzmanlar bunun böyle olmadığı çocuklarınızın başka sorunları olabileceğini ön görmenizde yarar olduklarını belirtiyorlar. Bazı çocuklar okulda başarılı olamayıp sosyal hayatta oldukça başarılı olabiliyorlar. Bunun sebebini okulu sevmemeleri olarak algılayabiliyoruz ama sorunun bu olmadığı bazen ortaya çıkıyor. Kimi

1/212