Wifi Şifre Kırma

Wifi modemler sayesinde artık cep telefonlarının kullanımı oldukça arttı, neredeyse artık ofis, film ve oyun dışında kullanımı çok azaldı diyebiliriz. Genellikle sosyal medya kullanımında büyük kolaylık sağlayan ve mobil işletim sistemlerinin artık daha performanslı çalışmasıyla internet kullanmak artık cep telefonunda daha kolay oldu. Her ne kadar kolay olsada Mobil internet kısıtlı ve maliyeti fazla bu nedenle evde bulunduğunuz durumlarda wifi kullanmak gerekiyor.

Eğer Wifi şifrenizi unuttuysanız endişelenmeyin, android ve windows tabanlı çalışan wifi şifre kırma yöntemleri ile kolaylıkla wifi şifrenizi görebilecek veya sıfırlayabileceksiniz.

Android Wifi Şifre Kırıcı Önerileri

Google Play üzerinden kolaylıkla bulabileceğiniz yüzlerce wifi kırıcı uygulamaya ulaşabiliyorsunuz ama bunların çalışma algoritmaları bizim görüşümüze göre Windows tabanlı Dumpper kadar performanslı ve olumlu sonuç oranı yüksek olmuyor. Ama yinede PC alternatifi olmayanlar için önceliği mobil cihazlara verdik.

ANDRODUMPPER – WPS CONNETCT

Alternatiflerine göre daha çok sevdiğimiz uygulamalardan birisi olan AndroDumpper windows tabanlı çalışan alternatifi ile aynı mantığa sahip olan bu program etkili olarak bir çok kişinin onayını almış önerdiğimiz wifi şifre kırma işlemlerinde kullanılan uygulamaların başında gelmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Avatar
Arda Tunahan
Her şeye inanmak için yaşlı, vazgeçmek için çok genciz!. #yer6

Bir cevap yazın

One thought on “Wifi Şifre Kırma

  1. En iyi wifi kırıcı program tabiki dumpper ama artık bilgisayar kullanan kimse kalmadı mobil işletim sistemleri için kullanılan wifi kırma programı artık herkesin ihtiyacı oldu mobil hatların sunduğu internet paketleri çok pahalı 1 film izlesen bitecek neredeyse internet fiyatlarına indirim yapılması gerekli