Yemek Kartı Firmaları

Çoğu firmanın işçilerine yemek kartı verdiğini biliyoruz.Şirketler böylelikle kendi bünyelerinde yemek yapma gibi durumlardan kurtuluyorlar.

Adres:
Telefon:
E-Posta:
Konum:
Diş teli fiyatı

Her gün çeşit çeşit yemek çıkarmak bunların masrafı tazeliği çok önemli bir yük şirketler ise işçilerine bu parayı vererek istedikleri yerde istedikleri yemekleri yeme şansı veriyor. Kendi bünyesinde yemek yapıldığı zaman işçiler bu yemekleri damak zevkine uygun bulmaya biliyorlar. Bunun için yemek  kartları işçiler için daha avantajlı olmakta gibi gözüküyor.

Çoğu market ve restoranlarda geçerli olan bu kartlar sizlerin öğle yemeği dışında ev için gıda masraflarınızı bile karşılayabilir. Bu tarz yemek kartlarının şirketlere de büyük katkısı vardır.Şirketler bunları masraf göstererek vergilerden düşebilir.  İşçilere avantajı ise her gün farklı restoranlarda istedikleri yemeği yiyebilirler. Alışveriş merkezi çalışanı iseniz buradaki yemek firmalarının sizler için personel kampanyaları olabilir bu kampanyalar ile ucuza yemeğin tadını çıkartabilirsiniz.

Ticket Yemek Kartı – Edenred

Yemek kartları arasında en çok kullanılan olanıdır bir çok markette ve restaurantta geçerlidir. Bu geçerlilik ağı en yüksek kartın başka numaraları da var elbet.  Telefonunuza indirebileceğiniz programı ile bakiyenizi istediğiniz zaman  kontrol edebilirsiniz. Konum özelliği sayesinde sizlere en yakın edenred geçerli market ve restaurantları tek tıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı olduğu bazı mağazalar ve teknoloji mağazaları gibi yerlerden belirli miktarlar üzerinde alışveriş yaptığınız anda bakiyenize para yükleyerek size hediyeler veriyor.

Sodexo

Türkiye’nin yerli yemek kartı olmasıyla ünlenmiş olan bu firma sizlere yine sürpriz hediyeler sunuyor. Bir çok markette ve restaurantta yine geçerliliği bulunan bu ürünün olduğunuzun konuma yakınlığı olan bütün lokasyonları gösteren programı bulunmaktadır. Android telefonunuza indirdiğiniz program ile sizlerde bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca sizlere güzel indirim kampanyaları bulunmaktadır. Kendi programı bünyesinde bulunan Misket uygulaması ile misket anlaşmalı olan yerlerden gıda ve benzeri alışverişler yaptığınızda sizlere harcadığınız belirli bir miktarın yüzdesi olarak geri veriyorlar.

Multinet ve Setcard

Etrafta pek fazla görmesenizde bu kartların kullanıcıları azımsanmayacak kadar fazladır. Genellikle büyük firmaların kullandığı bu kartların yine bir çok market ve restaurantta geçerliliği vardır.

Site haritası yolu gösterir.
Dumpper