Ameliyatsız Estetik Önerileri

Bir çok kişinin vücudunda beğenmediği bir yer olduğu o zaman ilk koştuğu estetik ameliyatlar oluyor ama ameliyatsız estetik yöntemleri hali hazırda bilinen ve uygulanan bir tedavi çeşididir.

Adres:
Telefon:
E-Posta:
Konum:
Diş teli fiyatı

Vücudumuzun bir çok yeri için uygulanabilecek bu yöntem ile sizde anestezi altına girmeden herhangi bir bıçak altına yatmadan yüksek miktarlar vermeden ağrısız acısız ve izsiz estetik operasyonlar geçirebilirsiniz. Kadınların en çok tercih ettiği estetik ameliyatlardan olan kol ve basen sarkması , burun estetiği , meme estetiği , cilt çatlakları , selülitler son yıllarda geliştiren ve artan teknolojik imkanlar ile istenilen görünüme kavuşmak mümkün oluyor.

Ameliyatsız estetik

Radyofrekans yöntemi ile kısa zamanda sıkılaşmak , vücut hatlarına istenen görünümü vermek için oldukça önemlidir. Bu yöntem ile kırışıklıklar ve sarkmalar, dekolte bölgesindeki ince kırışıklıklar genel anestezi gerektirmeden yaklaşık yarım saatlik bir uygulama ile rahatlıkla tedavi edilebilmektedir. Ameliyatsız medikal estetik yöntemleri ile daha genç ve sıkı bir vücuda dekolte , boyun , bacak ve karın bölgelerinde uygulanan estetik operasyonlar ile sizde istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz.

Ameliyatsız estetik hangi bölgelere yapılır

Estetik uygulamalar için başvuran kişiler en çok boyun, gıdı ve kol bölgelerindeki sarkmalardan şikayet etmektedir. Bu bölgelere hem radyofrekans hem de mezoterapi rahatlıkla uygulanabilmekte ve problemli bölgelere kısa zamanda estetik görünüm kazandırılabilmektedir. Bu yöntemler hastanın şikayet ettiği bölgede oluşan sarkmaların ne derecede fazla olduğuna bağlıdır. Erken müdahale edilirse hastaya yapılan ameliyatsız estetik operasyonundan sonra bu bölgelerdeki sarkmalar geçebilir. Ameliyatsız estetik operasyonlarınıza yardımcı olmak için beslenme şekillerinizi kesinlikle değiştirmelisiniz. Estetik operasyon yapılan bölgelerinizde yağlanma oranınını azaltma adına sağlıklı beslenme düzeni oluşturulmalı vücutta yağlanma yapacak hiç bir besin tüketilmemelidir. Eğer vücudunuzun yağ oranı yüksek ise çeşitli egzersizler ile yağlanmayı azaltma desteklenmelidir. Yağ yakıcı lipofiz işlemi uygulanan hastaların özellikle ameliyatsız estetik operasyonlardan sonra kendilerine oluşturacakları düzenli beslenme ve egzersiz yöntemleri bu kişilerin eski sağlıklarına ve fit bir vücuda kavuşmasına yardımcı olacaktır.

Site haritası yolu gösterir.
Dumpper