WordPress Film ve Dizi Teması indir

WordPress Film Sitesi Kurmak

WordPress dünyasında hayal ettiğiniz herşeyi yapabilirsiniz diyebiliriz. Yapılan işler sizin azminize bilginize ve tecrübenize kalmıştır. Hayal gücünüz ile birleştirdiğiniz bir çok iş oluşutrabilirsiniz. WP için en çok tercih edilenlerden biriside film siteleridir. Siteyi oluşturmak için genellikle ilk tercih edilen wordpresstir, tema görselliği performansı ve seo özellikleri nedeniyle çabucak uyum sağlar. Bunun için bir çok premium tema indirebileceğiniz gibi ücretsiz film temaları da mevcuttur. Sizin için en iyi ücretli ve ücretsiz film temalarını anlatmak istiyoruz. İçlerinde yerli film temaları da mevcuttur.

Türk yapımı wordpress film teması warez olarakta indirebilirsiniz, ama bunu biz kendi kişisel nedenlerimizden dolayı etik bulmuyoruz. Lisanslı şekilde almanız kişi için büyük destek olacak ve daha iyi işler yapabilmesi için bir kaynak oluşturacaktır. Ülkemizin gelişmesinde belkide sizin kendiniz için aldığınız bir temanında büyük bir payı olacak. Bunun için lisanslı ürün kullanmayı unutmayın.

OzMovie V5 WordPress Film Teması

Günümüzdeki bir çok film sitesinin kullandığı Oz Movie temalarının sonuncusu olan V5 versiyonu. Tema sahibi sektörü bırakması nedeniyle hukuki olarak bir sorumluğu olmadan kullanabileceğiniz wordpress için dizi ve film temasıdır. Tema görseli yan tarafta olduğu gibi bir çok sitede de zaten tasarımı görmüşsündür.

Film Temasının Genel Özellikleri

  • Hoş, basit, sade arayüz tasarımı ile kullanıcıları yormayacaktır.
  • Gelişmiş reklam alanları ve kolay reklam yönetimi.
  • Kaliteli cache sistemi ile yüksek hitli sitelerde kasma, donma, çökme olmayacaktır.
  • Responsive yapısı sayesinde her boyutta cihazda tabletlerde ve telefonlarda kullanıcılara kesintisiz hizmet sunabileceksiniz.
  • Üyelik sistemi ile kullanıcılarınız sitenize üye olup sürekli bir isimle yorum yazabilirler.
  • Ücretsiz botlar.
  • 2 adet renk seçeneği vardır. Dark

İçerisinde bulunan botlar çalışması durdurulmuş olabilir. Bunun için farklı botları denemeniz gerekebilir. Veya zaten R10 gibi web master kanallarında uygun fiyatlara film botunu temin edebiliyorsunuz. Temanın kurulumu standart wordpress film temaları şeklinde kurulmaktadır. Uygun ayarlar yapıldıktan sonra profesyonel bir film sitesi sahibi olacaksınız.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


Kadir ÖZDEMİR
Kadir ÖZDEMİR
Beni benden başkası bilirse, bilirim ki bu saçma yazı bensiz biraz daha anlamsız ve saçmaca dolacak.

Bir cevap yazın

Buraya 4 kez yorum yapılmış “WordPress Film ve Dizi Teması indir

    1. WordPress’te Kategori Ekleme, Admin Panelinizde > Yazılar > Kategoriler kısmından yapılmaktadır.