Silinen Mesajları Geri Getirme 

Şimdilerde fazlasıyla moda olan bu sosyal medya fenomeni fazlasıyla fazla kullanıcıya sahip olması ve bu kullanıcıların güvenliği ve gizliliği oldukça önemli bir yere sahip oluyor. Sizlerin belkide fazla özel bilgilerini belkide şirket arası yazışmalarına ulaşma açısından güvenlik olmazsa olmazdır. Whatsapp mesaj silme özelliği kullanarak bu tarz mesajlarınızı yok ettiğinizi düşünüyor iseniz belkide içiniz bu kadar rahat olmamalı çünkü whatsappın yeni getirdiği özelliği ile silinen mesajlar artık eskisi gibi yok olmayabilir.

Bu mesajları geri getirmenin birden fazla yolunun olduğunu da unutmamakta fayda var artık insanların internet aleminden öğrendikleri ile bilgisayar başında yapamayacakları bir şey kalmamış gözüküyor. Artık siber suç denen bir şeyin şimdiki suçlardan pek bir farkının kalmaması adalet sisteminde bu suçların büyük cezaları olması yinede insanları bu durumdan alıkoyan bir şeymiş gibi gözükmüyor.

Bu tür suçlarla mücadele etmek için şirketinizin alacağı önlemler sadece kendi bilgisayarlarına veya şirket telefonlarına olabilir. Peki sizler kendi mesajlarınızı nasıl koruyabilirsiniz. Önceden olsa sadece mesajlarınızı silerek bu tarz sorunlardan kendinizi rahatlıkla kurtarabilirdiniz artık whatsapp yeni getirdiği özelliği ile bunlardan korunmak artık kolay değil gibi gözüküyor.

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme

Whatsapp yepyeni bir özellik getireceğini bizlere yakın zamanda duyurdu. Oldukça masraflı olan bu işte bunu nasıl yapacağı konusu insanları oldukça meraklandıran bir durum olmaya başladı. Çünkü bu mesajları ne kadar süre saklayabileceği hatta ne kadarını saklayabileceği konusu şu anda oldukça muamma olan bu özellik insanları bir bakıma oldukça sevindirdi.

Whatsapp silinen mesajları geri getirme gibi bir özelliğin olması yanlışlıkla sildiğiniz mesajları dosyaları geri getirme konusunda sizlere ne kadar yarar sağlar o bilinmez ama aslında mutlaka gelmesi hatta yıllar önce gelmesi gereken bir yenilikti. İnsanların ikiye ayrıldığı yeni gelen bu açıklama sonrası tüm şirket yazışmalarını bu program üzerinden yapan şirketlerin işine taş koymuş gibiydi ama bazı insanlar ise yanlışlıkla silinen mesajlarını nasıl geri getireceği konusunda saatlerini harcayarak uzun uzun işlemler yapmak zorunda kalıp denemediği program kalmıyordu.


Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
Medium ile Kaliteli…