NetCAD indir Harita Programı Nasıl Kurulur?

Netcad Nedir ?

Netcad, bir harita çizim programıdır. Harita üretimi, imar planı çizimi, parselasyon haritaları yapımı ve imar uygulamalarının her türlü çizimi ile raporlarının hazırlanması, arazi toplulaştırma, kamulaştırma haritalarının üretimi, yağmurlama projeleri ve coğrafi bilgi sistemleri çalışmalarını yapabilen bir programıdır.

Autocad için inşaat ve ürün parça çizimlerinde kullanılıyorsa NetCad içinde harita çizimi yapanların lider programı diyebiliriz. Programın lisans ücretleri çok fazladır. Eğer imkanınız varsa lisanslı ürün almanızı öneririz. Burada anlatımı yapılan NetCad indir çalışmaları öğrenim durumunda olan kullanıcılar içindir. Ticari bir işletme bu adımları uyguladığında çıkabilecek sorunlardan kendileri sorumludur.

Netcad Kurulumu

Kurulumu indirdiğiniz dosyanın Crack klasörü içerisindede bulabilirsiniz. Arşivinizde saklayabileceğiniz bir video olarak kurulumlar da size yol gösterecektir. Netcad crack yapma işlemlerini de video içerisinden takip edebilirsiniz.


Açıklama: Catlakblog.com adresinden indirmiş olduğunuz dosyalardan çıkacak sistemsel veya hukuki sorunlardan işlemleri yapan kişiler sorumludur. Adreste sunulan dosyalar ücretsiz olarak sunulan kaynaklardır veya eğitim amacıyla sunulmuştur. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Kadir ÖZDEMİR
Kadir ÖZDEMİR
Beni benden başkası bilirse, bilirim ki bu saçma yazı bensiz biraz daha anlamsız ve saçmaca dolacak.

Bir cevap yazın

Buraya 10 kez yorum yapılmış “NetCAD indir Harita Programı Nasıl Kurulur?

  1. Yorum yazmak isteyince iki sayfa açılıyor, bu kısma da link verilebiliyor muydu? Nasıl yaptınız yazarsanız çok makbule geçer… Teşekkürler şimdiden. Yazı muazzam olmuş bu arada.

    1. Tıkladığınız zaman açılan sayfalar “site under” reklam kodudur. Sitenin her hangi bir kısmına tıkladığınız zaman açılır. Yorum kısmına eklenen bir kod değil.