Hayata Yeniden Başlamak Çok Zor Artık

Böyle durumlarda hiç olmadığım kadar güçlüyüm şimdi diyerek başlardım cümleye, ama kendimi tanıyamayacak kadar güçsüzüm. Yeniden bir hayat kurmak, kendi hatalarımı görüp yeni bir karakter oluşturmak o kadar zor geliyor ki artık bir oyunda bütün canlarını tüketmiş bir karakter gibiyim. Kendimle konuşmaktan başka bir şeyim kalmadı. Vazgeçmek için çok genciz, tabiki deneyeceğim başlamayı ama nasıl biter sonu kim bilir.

. . .

Yeniden Merhaba,

Sende kendini hiç bir yere ait olmadığı düşünüyor musun arada? yaptığım hiç bir şey yeterli gelmiyor, hep daha iyisini yapabileceğimi düşünüyorum ve biliyorum güzel bir şey. Ama daha önce yaptığım ile değil bütün düzeni baştan kurmayı düşünüyorum her zaman. Şu zamana kadar sahip olduğum en büyük güç, bana dijital dünyada severek yaptığın zaman neleri başaracağını gösteren çocuğum gibi olan Deşifre. Artık ona eskisi kadar zaman ayıramıyorum, benimle aynı işi yapanlar genellikle düşüncelerini yazmaktan korkarlar veya neyi nasıl yaptıklarını söylemezler. Benim neyim varsa ortada, harabeye dönmüş bu beyin içinde süzülüp duran düşünceleri ayrıştırıpta gerçekleri bulabilecek bir kişi daha varsa gerçekten hak etmiştir. Bu başarının bir laneti var, yalnızlık.  Avcı Çukuru ismini verdiğim bu yalnız karanlık odamda kurduğum bütün oluşumları bir seviyeye kadar getirerek vazgeçtim. Hepsini yarı yolda bıraktım, ama suçluluk duygusunu sadece Deşifre için hissediyorum ve henüz bırakmamışken. Bu çok sevdiğin bir insana yapılan veda kadar zor. Bu benim kendimle olan savaşımda yenilmek kadar zor.

Her zaman yanımda olacağına inanıyorum ve elimden geldiği kadarda olacak, ama biliyorsunki seninde oluşumunda atılan temeller ortaya seni çıkardı, sende senden daha büyük olacak bir oluşum için sadece bir kolon olacaksın. Senin başlayıp getirdiğin, bizi onurlandırdığın bu yerde artık sıçrama sırasını A101 Aktuel‘e bırakıyoruz.

. . .

Yeni, güçsüz ve tecrübesiz bir sitenin neler başarabileceğini birlikte izleyelim, hayata yeniden başlamak için belki son şansımızdır bu, belki huzuru buluruz belkide sonsuza kadar karanlığımıza gömülürüz bu son demeyeceğim biliyorum artık bırakamam. Her ne kadar acı versede bu yalnızlık, artık alıştık. Kendimizden başkasının sesini duymak, ona katlanmak artık hayata yeniden başlamaktanda zor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Furkan TUNAHAN
Furkan TUNAHAN
Yaşamın bütün renklerinden ve mutlu anılarından uzak, sadece siyah ve beyaz arasında kalmış bir yer6 yazarıyım artık.

Bir cevap yazın