Bim 25 Ocak 2019 Kataloğu Gelecek Ürünler

Her hafta olduğu gibi yeni ürünleri ile bim katalogları karşınızda, özellikle elektronik ürünleri ile ön plana çıkan katalogda başlıca Bim 25 Ocak 2019 tarihinde gelecek olan ürünleri listeledik ve en iyi şekilde tanıtmaya çalışacağız.

Katalog içerisinde ilk gözümüze çarpan ürünlerin başında araç içi dvr kamera geliyor. Özellikle yurtdışında çok sayıda kullanımı ile karşımıza çıkan bir çok kazanın ve olayın kanıtı olarak kullanılan araç içi kameralar sadece 75TL gibi bir ücret ile satışa sunuluyor. 32GB hafıza kartı desteği bulunan ve kaliteli avi video formatı ile kayıt yapma özelliği bulunuyor. 2.28 ekranı ile hareket algıma özelliği bulunan 90 derecelik geniş açılı video kayıt özelliği bulunan bu kameraya peşin fiyatına 6 taksit ile sahip olabilirsiniz. 25 Ocak sabahından itibaren bim marketlerinde satışa sunulacak bu ürünü kaçırmayın.

Tekli Bluetooth Kulaklık: Günlük hayatımızda bir çok alanda kullanmaya başladığımız cep telefonları bir parçamız oldu. Ama daha güvenli yaşamak için özellikle trafikte telefonla konuşmamaya dikkat etmemiz gerekli. Jabra marka tekli bluetooth kulaklık ile 9 saate kadar konuşma desteği sunan bu kulaklık ile trafikte ve çalışma anlarınızda kolaylıkla dikkatiniz dağılmadan aynı anda acil görüşmelerinizide yapabileceksiniz. 79TL ile satışa sunulan bu ürünü yine Kredi kartına taksit seçenekleriylede sahip olabilirsiniz.

Alışverişi daha eğlenceli hale getiren Bim indirim ürünleri 25 Ocak 2019 Bim kataloğu ile sürpriz indirimleri insanın içini ısıtır cinste. Akıllı telefonlarının herkes açısından en büyük sorunu şüphesizki şarjdır. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz Powerbank ürünlerinden birisini daha bim ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. 8k mAh Dexım taşınabilir sarj aletine 49.90 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Sürekli olarak uzun yol seyahatlerinde kullanabileceğiniz araç içi şarj aleti tamda sizin için. 12,50TL gibi uygun bir fiyatla sunulan çakmaklık sarj aleti ile çift usb ile aynı anda iki telefon sarj etme imkanı bulabilirsiniz. Aynı şekilde 3’in 1  bir metre uzunluğunda android, ios ve type c uçları bulunan bütün cihazlar için tek bir şarj kablosunuda 14.90 TL ücret ile sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve hızlı sarj özelliği olan bu ürünüde diğerleri gibi Bim 25 Ocak 2019 tarihinde gelecek ürünler arasında bulabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
Her şeye inanmak için yaşlı, vazgeçmek için çok genciz!. #yer6

Bir cevap yazın