Bi bitmediniz A’$’na koyayım.

Tamam hadi kabul edelim, yaptığınız yorumları sadece backlink için yapıyor olsanız da şımardım. Samimi yazım dilinden ve yazıların akıcılığından bahsediyorsunuz. Şiir yazdık, profesyonel platonik aşık olarak çalıştım yıllarca. Ondandır, hazır şımarmışken bir şey daha yazayım dedim. Size biraz benden bahsedeyim. Ben kimim ve neden bu çöplük deyim yada neden burası bir çöplüğe döndü.

Burası bir zamanlar bir çok tema script ve program desteği verdiğim bir yerdi. SEO konusunda çalışmalar ile yeni ve iyi sıralamalara geldik. 4 yıl sanırım domain yaşım, kısaca iyiydik bir zamanlar. Kraldım karşiiiim anlüüünmü?

Sonra bir farkındalık hissi geldi bana ben ne yapıyorum lan dedim. Bu ne böyle her taraf çöp, yorumlara gelip küfür eden insanlar falan. Ben bu muyum, ne yani site onay kodunu <head> arasına koymasını söylememe gerek var mı? İşte bunun için bile gelip artistlik yapanlar gördüm. Şükür kendimle hep gurur da duydum, her şeyi kimseye boyun eğmeden yaptım başardım.

Ve tacımı kendi ellerimle bıraktım. Bıkkınlık hissi geldi gitmek bilmedi.

Onun için dostum hiç bir makalem tam açıklayıcı değildir, hiç bir şeyi tam anlatmam. Çünkü ne zaman iyi olsam birileri gelip saçmaladı.
Borderline nedir bilmiyor musun? Çok kral bir çoklu kişilik bozukluğu. İşte ona hayranım ben. Ruh halin hep değişken. Dinlediğin müzik seni dünyanın en güçlü insanı yapabilir. Yada işe yaramaz bir pislik olduğunu anlatır sana ölmek istersin. İşte sürekli böyle şeylerle yaşadığın bir hayat düşün. Ne kadar güzel değil mi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


Kadir ÖZDEMİR
Kadir ÖZDEMİR
Beni benden başkası bilirse, bilirim ki bu saçma yazı bensiz biraz daha anlamsız ve saçmaca dolacak.

Bir cevap yazın

One thought on “Bi bitmediniz A’$’na koyayım.

  1. yaptığımız yorumları sadece banclink almak için değil zaten sende site konusunda biliyorsun ki yorum banclinklerinin faydasının o kadar çok olmadığıdır. yani kısacası yazınızda belirttiğiniz durum gibi bir şey yok. ayrıca sitenizin eski haline hiç rast gelmedim yani onun hakkındada bir yorumda bulunamam.