Bedava internet

Bedava internet nasıl alınır?

Tamam artık oldu tamamen kafayı yedik. Dahada saplantılı bir insana dönüşüyorum. Artık bir çıkış yolu arıyorum. Bütün gün hayalet gibi yaşıyorum. Yarım bıraktığım bir savaşa katılmaya karar verdim tekrar. İki yol vardı önümde birisi hayatımın yarısını uğraşarak başka insanlarla uğraşarak kazanacağım bir oluşum. Diğeri ise hayatımın yarısını verdiğim hazır kuruluş bir oluşum. Bu kurulu düzende Zirveye çıkması gereken bir kelime var. Dijital dünyada bir çok kişinin ihtiyacı olan şey. Bedava internet, genellikle mobil operatörler tarafından kullanıcılara sunulan hediye paketleridir. Bu paketler sayesinde ücretsiz şekilde para vermeden internette görebilirsiniz. Gözlerim kapanıyor. Daha sonra devam edeceğim.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Yıllar önce tamamen tesadüf üzerine gelişimime yardımcı olan dumpper son günlerde belki de zirvesini yaşıyor. Bu aralar eğer kazanamazsam tamamen yok olabilirim. İlerleyişi duran kişi zamanla gerilemeye başlar bunu biliyorsun. Onun için bedava ınternet bizim için ve isteyenler için harika bir sıçrama noktası olacak. Size internet ne işe yarıyor nasıl kazanılır onlar anlatılacak…

İnternetin bedava olması bazı durumlarda sadece hayal olarak görülüyor. Nasıl yapabilirsiniz bunu, wifi bedava interneti nereden bulabilirsiniz. Birilerinin bedava kullandığı bir şeyin faturasını genellikle her zaman başkaları ödüyordur. Bunu kullanmanın sadece bir kaç yolu vardır.

Bedava internet kullanma yolları

Mobil operatörler size ihtiyacınız olmayan veya olandan biraz daha fazla paketler satın aldırarak size internetler hediye ederler. Bazende sadece operatörde kalmanız içinde küçük jestler yapıyor olabilirler. Vodafone yanımda uygulamasında olduğu gibi.

Yada başkasının internet şifresini kıracaksınız, bunu mobil cihazlarınızda da yapabilirsiniz ama tabi her konumda mobile internetiniz gibi kullanamazsınız. Program ile kıracağınız komşu veya yakınınızdaki wifi modemler ile internete bağlanabilirsiniz. Tabiki bu biraz suç. Bayaa suç. Bildiğin suç yani, yakalanırsan büyük sıkıntı, yapma. Konu hakkında daha fazla bilgi için Bedava internet makalesini inceleyebilirsiniz.

 

Şifre Kırıcı Nasıl Kullanılır?

Wifi modemler cihazlar ile arasında kablosuz bağlantı ile veri gönderimi ve iletişimini sağlarlar. Bu paylaşımların herkese açık olmaması amacıyla bazı güvenlik protokolleri koyulmuştur. Bunların en temeli tabiki şifreli koruma. Modeme şifreyi bilen kişiler giriş yapabilir ve özelliklerinden faydalanabilirdi. Ama zamanla tabiki bu güvenlikte yerle bir edildi ve wifi kırıcı programlar ortaya çıktı. Ortalığı yakıp yıktılar. Tabiki bir çok kullanıcı tam bilinçli olmadığı için modemi kimlerin kullandığındanda habersizlerdi.

Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiyenin genç kitlesinin büyük bir çoğunluğunun sahip olduğu Vodafone ile başlayalım. Ücretsiz internet paketleri, özel günlere özel indirimler veya bedava paketler ile sizde kolaylıkla paket sahibi olabilirsiniz. Unutmayın Vodafone için en iyi internet kampanyalarını Vodafone yanımda uygulamasını yükleyerek bedava internetleri kazanabilirsiniz. Diğer kampanyalar için aşağıdaki kutuları inceleyin.

Turkcell Kampanyaları

İnternet dediğinizde genellikle akla gelen operatörlerden biriside şüphesizdirki Türkcell. Eskiden olan çekim alt yapısını geliştirerek başarılı bir alt yapıyı oluşturmuştur. Hızlı bir internet kullanmak isteyen bir çok kişi tercih olarak Türkcell’i başa almaktadır. Yapılan çalışmaların ve dijital dünyaya önem verdiklerini son çalışmaları ve kampanyalarından zaten anlaşılmaktadır. Bir çok dijital platforma girişleri ücretsiz sunmaya devam ediyor. Yerli arama motoru olarak sunduğu Yaani’ de reklamları hala devam ediyor. Tabi bize göre pek yerli sayılmaz ama sonuçta adamların paraları olduğu için ister istemez duyulmayan arama motorlarını geçiyor.

Bedava internet kampanyalarına bakıldığında, diğer operatörler gibi tarihe ve özel günlere bakarak ücretsiz internet sunduğunu görebiliriz. Tarifeleri genellikle gençlere yönelik olsada kurumsal bir çok güçlü firma ile alt yapı hizmeti ortaklığı olduğunu yok sayamayız.

Ücretsiz olarak sundukları internet paketlerine aşağıdaki kutucuklardan ulaşabilirsiniz

Günümüz artık her an internet kullanma gereksinimi duyuyoruz. Bazen gideceğimiz yeri kolay bulmak için bazende hayatın zorluklarından daha kolay bir hayata geçerken eğlenceli zamanlar geçirmek için. Bazen bilgilenmek veya bilgi vermek için kullanıyoruz. Ama tabiki internet fiyatlarıda bir çok kişinin öyle kolay kolay kabulleneceği düzeyde değil. Bağımlılığımız arttığı sürece insanlarda bize bunları daha büyük fiyatlara satmaya karar veriyorlar. Ama hepimizin aklında bir soru var. Peki bedava internet kullanabilir miyiz?

Evet bazen bazı durumlarda bunu kullanabilirsiniz. Ama nasıl? Bazen evde bazen gezerken internete ihtiyaç duyarız. Mobil bedava internet yada Ev bedava internet gibi açıklamalar ile size yardımcı olmaya çalışacağız. Yeni düzenlemeler ve başka kişilerinde daha kolay iletişim kurması için yorum olarak düşüncelerinizi belirtebilir. Bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Evde Bedava Mobil internet Kullanmak

Bunun için yapmanız gereken öncelikle bir Laptop veya Masa üstü bilgisayarınız için wifi alıcı olması gerekmektedir. Çünkü programlar size göremediğiniz kablosuz modem ağlarını gösteremez. Bu kablosuz ağların şifrelerini kırarak bedava internet kullanmaya çalışmalıyız. Sizin için bir kaç tane program önerisinde bulunacağız.

  • Dumpper : Windows tabanlı olarak çalışan son yılların en iyi programlarından birisi diyebiliriz. Modemlerdeki wifi Wps pin açıklarını kullanarak modemleri kırar ve size bedava şekilde evde kullanacağınız internet sunar. Bunu kesinlikle denemelisiniz. Dumpper’a Git

Cep Telefonunda Bedava internet Kullanmak

  • AndroDumpper : Android tabanlı olarak çalışan bu program ise tamamen ismindende anlaşılacağı gibi Dumpper programının Android tabanlı versiyonuzdur ve çalışma mantıkları aynıdır. Bulunduğunuz bölgede canınız sıkılıyor ise zaten size bildirim verecek ve işlemlerinize başlamanızı hatırlatacaktır. Bir kaç deneme sonrasında bir wifi’nin şifresini kırmanız ihtimaldir.

İnternet fiyatlarının pahallı olması nedeniyle ucuz internet arayanlarda çoğaldı. Bir çok kişi işini artık internet siteleri ve araçları ile yapmaktadır. Ama ne hikmetse internete en çok ücret ödeyen ülkeler arasındayız. Bir çok şeyin vergisi ile yaşarken bazı şeylerin ucuzlaması bu ülkede pek karşılaştığımız bir şey değil. Genellikle zam bildirimleri yapılır ülkede. Sonra insanlar tabiki interneti bedava kullanmanın yollarını arayacaktır. Ne yapılmasını beklenir ki başka.

Bize çocukken bile tutumlu olmayı öğrettiler. Bütün kampanyaları ve fırsatları takip ederek değerlendirmemiz gerekli.

Düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


Kadir ÖZDEMİR
Kadir ÖZDEMİR
Beni benden başkası bilirse, bilirim ki bu saçma yazı bensiz biraz daha anlamsız ve saçmaca dolacak.

Bir cevap yazın