Bankamatik Parayı Vermedi mi? Panik Yapmayın!.

Adres:
Telefon:
E-Posta:
Konum:
Diş teli fiyatı

Günlük hayatımızda sürekli bankamatikleri kullanıyoruz, tabiki elektronik ürünlerin tümünde olduğu gibi bankamatiklerde de bozulma veya kısa zamanlı arızalanmalar olabiliyor. Bizde dahil olmak üzere bir çok kişinin başına gelen ATM’nin parayı vermemesi durumu insanları kısa zamanlı paniklemeye sürüklüyor. Aslında çok doğal olan bu olay çözülemez bir sorun değil, tabiki gereksiz bir uğraş ama sonuçta düşündüğünüz kadar korkunç değil.

Genellikle hesabınızdan ilk etapta para çekildiğini düşünüyor olsanızda veya çekilmiş olarak gözüksede bir süre sonra paranın hesapta tekrar yattığını görebilirsiniz. Bankamatik parayı vermedi durumlarında ilk önce yapmanız gereken saatinizi kontrol etmek ve hemen müşteri hizmetlerini arayarak hesaplarınızı kontrol etmenizdir. Yaklaşık 15 dakika içerisinde çekildiğini düşündüğünüz para hesabınıza tekrar eklenmiş olabilir.

Eğer paranız çekilmiş gözüküyorsa ama bankamatik parayı yine vermediyse işlemi yaptınız bankanın en yakın şubesine giderek vezne görevlilerine durumu, yaşandığı saati söyleyerek yardım isteyin. En geç gün sonunda sayımlar yapıldıktan sonra belirli saatte yapılan işlemleriniz karşılaştırılır ve sorununuz çözüme kavuşturulur.

Site haritası yolu gösterir.
Dumpper