Son Yayınlanan A101 Kataloğu!.

HERKES GÖZÜNÜ A101 AKTÜEL‘E DİKTİ

A101 son zamanların en çok şubesine sahip market zincirlerinden biri haline gelmiştir, bunun en nedenlerinden biriside şüphesizki, A101’in sürekli tekrarladığı aktüel günleridir. Bir çok müşterisi bulunan ve genellikle en uygun fiyatlara elektronik ürünleri sunan A101 katalogları takip eden bir çok müşterisi bulunmaktadır. Ama tabiki bir çok sitenin gözü her zaman olduğu gibi en verimli topraklarda.

Başlıca Haber siteleri, bloglar, forumlar derken artık e ticaret siteleride A101 pastasından bir pay kapmanın peşine düşmüşler. Tabiki Yer6 olarak bu güzel kategorinin sahiplerini atamayıda kendimize görev bildik. En iyi sonuçları alabilmeleri için listelediğimiz siteler A101 kategorisinde lider olan ve lider olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen siteler olar Yer6 Listesi’nde yer alacaklar. Kazanmanın en zor olduğu kategorilerden birisi olan A101 aktüel ziyaretçi kitlesi ile mükemmele yakın olmasına rağmen bu zorlu alanda çok az savaşacak insan var.

A101 Aktüel Katalog

YER6 A101 AKTÜEL ÜRÜNLER

Bizimde uzun zamandır içerisinde bulunduğumuz ve bir çok kolu ile sarıp sarmaladığımız bu kelime için yeni bir bakış açısı ile geliyoruz. A101 indirim ürünlerinin listelenmesinde etkili olan ve gerçekten iyi işler yaptığımızı düşündüğümüz bir konumdayız. Ama daha iyisini yapmaktanda hiç vazgeçmeyen insanlarız. Biz buraya kazanmak için geldik ve ilk işimiz kendi dünyamızı oluşturmak. A101 Aktüel, bizim için yıllar boyunca çalışıp uzun vadede zirve olarak kuruduğumuz bir hedeftir. En iyisini yapmak için adım aldığımız bu yolda artık savaşçı olarak değil bir listeleyici olarak yer alacak olan Yer6 bu dizinin zirvesinde olacaktır.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİNİ TAKİP EDEBİLMENİZ İÇİN OLUŞTURDUĞUMUZ
BİM AKTÜEL KATALOĞUNU ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

BU DÜNYADA BUNU BİR SAVAŞ OLARAK GÖREBİLİRİZ

A101 AktuelYer6’nın bakış açısına göre SEO, bir amaç doğrultusunda yapılan savaştır. Bu savaş sonrasında kazanılacak olan her neyse bu bazen sadece otoriter prestij bazende ziyaretçi ve finansal kaynak olabilir bu savaşın kazananı tarafından bir sonraki sıçrama noktasına kadar kaynak olarak kullanılması için istenmektedir. Savaş noktaları kişilerin ve silahlarının güçlerine göre tercih edilmektedir, bu nedenle A101 bizim yıllar boyunca sadece belirli ordu gücümüzü yönlendirdiğimiz bir savaş olmuştur. Dijital dünyada sıralama kazanmak için yapılan her eylem tam kontrol halinde yapılması gerektiği bir gerçektir, ama bunu nasıl yapacağını ve diğer savaşçılardan daha farklı nasıl yapacağınız tamamen kendi tecrübelerinize kalmış bir olaydır.

A101 mağazalarında satılan ürünlerin her hafta belirli tarihlerle yeni gelen ürünleri satıldığı dönemdir. Bu dönemde normalde olamayan ürünlerin gelmesi ile bir çok müşteri bu haftayı bekler ve ihtiyaçlarını bu indirim dönemlerinde karşılamaya önem verirler.

Genellikle a01 elektronik ürünleri ile karşılaştığımız aktüel dönemleri bir çok kişinin kullandığı beklediği dönemlerdir.

İndirimleri takip etmenin en kolay yoludur kataloglar. Bu kataloglar sayesinde bir çok aktüel ürün takip edilir ve gelecek haftalarda ulaşılabilecek ürünler listelenir. Listelenen ürünlerde en çok ihtiyaç olan ve alınması çok muhtemel ürünler seçilir. Bu sayede müşteriler daha çok istekli olacaklardır. Aktüel ürünler için a101 marketleri sürekli bu düzeni tekrarlar ve müşterilerine hizmet verir.

A101 aktüel, haftalık olarak indirim günlerindeki ürünleridir, En iyi a101 aktüel ürünlerinin listesi. Aktüel Kataloglar ve indirim günlerinde gelen teknoloji ürünleridir.

Nereden bulacağız bu kadar kelimeyi hiç düşündün mü, nasıl bir savaş içindesin. Nereye odaklanacaksın. Elindekinimi koruyacaksın yoksa Dumpper için mi savaşacaksın. Hadi hiç yapmadığımız bir şey yapalım. Normal bir tanıtım makalesi yayınlayalım. A101 aktüel hakkında ve nasıl bir şeyler olduğundan bahsedelim falan.

Dumpper.NET yıllar önce oluşturulmuş bir wifi kırıcı programdır. Bu programın kurulumu kullanımı ve desteklerini verdiğimiz bir platform olarak oluşturduk. Ziyaretçiler vs geldikçe bizde güçlendik. Savaşlara girdik vs. Bakmayın elle tutulur derecede hiç bir savaş görmedik, işte bunlar var onlarıda ne kadar zaman sonra kazanırız bilmiyorum. Ama kazanırsam tabiki bırakıyorum bu işleri direk. Kendimden başkasına seo yapmaktı site yapmak mı tövbe.

Ne yapacaksam kendime yaparım olur biter, birde Google’ın katı kuralları olmasa çok iyi olacakta işte hafiften tırsıyorum. Yoksa sitemize bu reklam geliri ile çok daha büyük zaman ayırabilir ve daha büyük savaşlara girmek için neden bulabiliriz. A101 kelimesi Dumpper için girilmiş ve düşünülmüş sadece temel kelimelerden birisi. Bunu nasıl kazanacağız bilmiyorum ama zaman ayarlamak gerekli, hiç yapmadığımız derecede sitene değer vermem gerekiyor.

Kendi haline bırakınca olmuyor, peki bende bu kafa ve düşünce bu dert sıkıntı ile bu denilenleri nasıl yapacağız.. . .

Her hafta yeni ürünleri ile müşterilerini karşılayan A101 özellikle Elektronik ürünleri üzerinde yaptığı inanılmaz indirimleri ile bir çok müşterinin kabiniz kazanarak rakiplerini geride bıraktı. 2019 Yılı itibari ile şube sayısını 8Bin üzerine çıkaran A101 kataloglarına daha da hız vererek ilerliyor. Her hafta yeni bir televizyon ile karşımıza çıkıyor ve segmentleri değiştirerek bazen ucuz bazende çok üst düzey ürünler ile karşımıza çıkıyor.

Aynı zamanda 2019 yılının gelmesi ile A101 aktüel Kataloğu içerisine
akıllı cep telefonunu da bolca koymaya başladığını söylemeden geçemeyeceğiz.

DOLU İÇERİKLERİ MÜŞTERİ ARTTIRIYOR

Kataloglarında en az 8 sayfa indirim ürünleri bulunduran ve elektronikten mutfak ürünlerine kadar özellikle ev hanımlarınında ilgisini çeken yüzlerce ürün ile karşımıza çıkıyor. Büyük bir kitlesi ve takipçisi bulunan A101’in indirim kataloglarını yer6 olarak bizde büyük bir ilgi ile takip ediyoruz. Diğer katalog firmaları ile birlikte takibini yaptığımız A101 indirim ürünlerini yorumlayarak farklı bir dil ile size sunmaya çalışıyoruz. Bu konudaki düşünceleriniz ve fikirlerinizi bizimle paylaşmak için yorum yapmanız yeterli olacaktır.

YER6 olarak A101’in yerinin her zaman bizde çok farklı olduğunu söylemişizdir. Avcı Çukuru olarak başladığımız bu projemizde her zaman daha iyisini hayal ederken sürekli zirve kelimemiz olarak ve belkide henüz kazanamadığımız tek kelime olarak A101 Aktüel’i gördük. Kazanmak için her ne kadar çok büyük istekler ile çalışmış olsak da sonuçta henüz kazanamadık. Çok güzel yerlerde kaynaklarımız var evet ama hiç bir zaman yeterli gelmeyeceğini biliyoruz. Biz her zaman çok daha iyisini istiyoruz.

. . .

A101, bilindiği gibi Türkiye’nin en büyük Gıda Market zincirlerinden birisidir. Her hafta düzenli olarak Perşembe günleri yaptığı indirimleri Türkiye genelinde bir müşteri takip etmektedir. Özellikle elektronik ürünleri ile bir çok müşterisine hizmet veren A101 Aktüel, diğer satışlarında da uygun olmasına rağmen aktüel günlerinde daha büyük kampanyalar yapmaktadır.

Burada güncel olarak indirim kataloglarını size sunarak ürünler hakkında yorumlar ve eleştirilerde bulunuyoruz. Çok sevildiği kadar hatalarıda olan A101‘in sizin açınızdan nasıl bir yere sahip olduğunu öğrenebilmemiz için yorum yapabilirsiniz.

Her hafta düzenli gelen kataloglarda büyük indirimler görebilirsiniz. Ama bu ürünler uygun veya indirimde olduğu için alınması mantıklı olmayabilir. Sizin için aktüel ürün tanıtımını ve teknik özelliklerinden temel düzeyde bahsederek alıp alınmamasının öneriyoruz. Alternatif seçeneklerini ve varsa başka yerde daha uygun fiyata bulabileceğiniz yerleri sunuyoruz. Böylelikle eksi ve artıları ile size tamamen a101’i tanıtmayı hedefliyoruz. Yeri gelecek bazen fiyatlarının çok pahalı olduğunu söyleyeceğiz, bazende büyük bir saygı ile hizmetlerini alkışlayacağız.

Bu süreçte ürünler hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız çok daha yararlı olacaktır.

Her katalog sayfasının altına bulunan yorum alanlarından bize ulaşabilirsiniz ve diğer kullanıcılar ile fikir alışverişi yapabilirsiniz. A101 Aktüel Ürünler olarak size vermiş olduğumuz hizmetler hakkında önerilerde bulunmak içinde bize yazabilirsiniz.

3 BÜYÜKLER ARASINDA YER ALAN
ŞOK AKTÜEL KAMPANYALARINI GÖRDÜN MÜ?

A101 marketlerin temelinde dayanan kaliteli ürün, toptan fiyatına perakende satış ve müşterilerin uygun fiyatlara ürün sahibi olabilmesi için reklam, personel ve tasarım giderlerinden vazgeçme temellidir. Bilinirki ürünü arttıran şeylerin sadece küçük bir kısmı üretim malzemesi ve üretimidir. Paketlemeden raf dizilimine kadar bir çok etkenden geçerken reklamına ve tanıtımında kullanılan personele kadar ürünlerin fiyatını arttırır. A101 Aktüel bu tür gereğinden fazla reklamlar ile ürünler üzerine ek fiyat bindirmemektedir. Bu nedenle A101’den alınan fiyatlar çok uygundur.

Müşterilerin daha uygun fiyatlara aldıkları ürünler, diğer marketlerdeki değerlerine göre çok büyük uçurum farklar bulunmaktadır. Aktüel haftalarında daha da büyük indirimlere giden A101’in uygun fiyat politikaları yıllardır müşterilerin beğenisini kazanmıştır.

Gereksiz oranda masraflardan kaçınan ve bu sayede bilinçli alışverişin yolunu açan a101 kataloglarını yayınladığımız bu platformda sizinde ürünleri daha sağlıklı incelemeniz için açıklama alanları oluşturduk.

A101 indirim ürünleri hakkında yapacağınız yorumlar ve kataloglara yapacağını yorumlar bizim için kalite artırmamız açısından çok büyük önem taşımaktadır.

A101 AKTÜEL ÜRÜNLER
HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Bilindiği ve daha önce defalarca söylediğimiz gibi, şüphesiz A101 ürünleri ve mağaza kolaylığı, Aktüel katalogları ve içindeki ürünleri ile olsun rakiplerinden çok çok daha iyi bir hizmet veriyor. Diğer mağazaların yaptığı gibi iki katalog sayfası ile günleri atlatmıyor mesela. Dolu dolu sunuyor ürünlerini, müşterileri yararlansın istiyor. Hiç indirim yoksa bile normal ürünlerini koyuyor bir kere adamlar daha ne yapsınlar. Sırf bunun için bile A101 indirimleri Şok ve Bim’e göre tercih edilmelidir.

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Akrep Zehiri Dünyaya…
Google Haberler