A101 24 Ocak 2019 Kataloğu İndirim Ürünleri

Her hafta sürprizle dolu bir çok ürünü müşterilerine sunan A101 yeni bir katalog ile karşımızda, A101 24 Ocak 2019 tarihinde gelecek olan ürünlerini tanıtan a101 indirim ürünlerini sizin için yer6 olarak listeledik. Ürünlerin incelemesi ve fiyat yorumlaması ile sunumunu gerçekleştireceğiz. Düşünceleriniz ve fikirlerinizi yorum yaparak bildirebilirsiniz.

ELTON 43″ FULL HD UYDU ALICILI LED TV

Her zaman olduğu gibi açılışını televizyon ile yapan A101 orta segment denebilir bir televizyon ile karşımızda televizyonun fiyatı 1.499TL olarak belirlenmiş ve özelliklerine göre gayet uygun bir fiyat diyebiliriz. 109 ekran Elton televizyon full HD kalite dahili uydu alıcısı ile gayet güzel bir seçim diyebiliriz. 2×8 Ses çıkışı, 2 Adet HDMI Girişi ile 1 adet USB girişi bulunuyor. Eskide kalmış olsada yinede belki işe yarar diye düşünebileceğimiz birde scart girişi eklenmiş. Kredi kartına taksitli fiyatı değişen televizyon eğer taksitli almak isterseniz fiyat 1.559 TL oluyor. 2 Yıl Sunny garantisi bulunan ürünü ihtiyaç sahipleri tercih edebilir, A101 24 Ocak 2019 sabahı şubelerinde müşterilerine diğer ürünleri birlikte satışı başlayacak.

A101 24 Ocak 2019

A101’e Gelecek Tablet Hayal Kırıklığı

Tablet dolar kuru nedeniyle bizimde uzun zamandır beklediğimiz ürünler arasındaydı, sürekli alışverişlerimizi internetten yapsak bile bir çok alternatif online e ticaret sitesinde fiyatları çok pahalıydı. A101’de bir zamanlar çok ucuz fiyatlara aldığımız tabletleri ve bilgisayarları hatırlayıp beklemiş olsakta mağaza fiyatının neredeyse aynısı hatta bazı indirim günlerine bakıldığında daha fazla diyebileceğimiz bir tablet ile karşılaştık. A101 indirim kategorisine koyamayacağımız bir ürün diyebiliriz. Minimum özellikleri bulunan Lenova Tab7 1GB ram ile kendisini zor çalıştıracağını düşünüyoruz. Günümüzde artık 3GB altı telefonların üretilmediğini düşünürsek çok basit ve düşük özelliklerdeki bu ürün için 399 TL verilmesini önermiyoruz. A101 24 Ocak 2019 tarihinde gelecek bu ürünün raflarda kalacağından eminiz bile diyebiliriz.

24 Ocak 2019 A101

Alcatel Tuşlu Cep Telefonu

Uzun pil ömrü ve orta büyüklük diyebileceğimiz ekranı ile bu tuşlu telefon bir çok alanda ve akıllı telefon kullanamayan yaşlardaki kullanıcılar için tercih edilebilir .Yazılacak pek bir özelliği olmadığı gibi 329TL fiyatıda kişiye göre değişebilir. Bir çok kişi için alt segment akıllı telefonların 600TL civarında satılırken bu telefona yarı fiyatı vermek mantıksız gelsede dediğimiz gibi akıllı telefon kullanamayan kişiler için uygun fiyatlı güzel bir alternatiftir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
Her şeye inanmak için yaşlı, vazgeçmek için çok genciz!. #yer6

Bir cevap yazın