A101 14 Şubat 2019

A101 yeni yılın şubat ayına başlarken yine bomba gibi bir elektronik kataloğunun sinyallerini verdi. İlk sayfası iki televizyon, bir akıllı cep telefonundan oluşan ve flash bellekten ütüye kadar elektronik ürünlerin bulunduğu bu kataloğu detaylı incelemeyi unutmayın. Sizin için ilk sayfa ürünlerini detaylı açıklıyoruz.

Fiyatı ve kalitesi ile üst segment diyebileceğimiz Toshiba Full HD Smart TV ile kataloğu başlatan A101 2.499 TL ile kaliteli bir ürün sunuyor. 124 Ekran bu televizyonu A101 14 Şubat 2019 tarihinden itibaren marketlerden satın alabilirsiniz. Ücretsiz montaj desteği bulunan bu ürünün garanti işlemleri Vestel tarafından yürütülmektedir. Muhtemelen montaj için yine Vestel destek verecektir. HDMI, USB ve Dahili uydu alıcısı bulunan bu televizyonun en önemli özelliklerinden birisi tabiki Wifi bağlantısı olmasıdır. Wifi bağlantısı sayesinde internet üzerinden smart özellikleri kullanabilirsiniz ve Netflix üyeliğiniz ile filmleri izleyebilirsiniz.

A101 14 Şubat 2019 ELEKTRONİK SAYFASI

Bir diğer düşük segment olarak eklenen televizyonsa yine dahili uydu alıcısı ile sunulan Smart led ELTON marka televizyon. Fiyatı ile yaklaşık bin TL altta olan ürün düşük segmentte ve büyük beklentisi olmayan kişiler tarafından tercih edilebilir. 102 Ekran bu televizyon şubelerde yine diğer ürünler ile birlikte 14 Şubat 2019 A101 marketlerde 1.399 TL ile satışa sunulacak.

Honor cep telefonları artık a101’in olmazsa olmazları arasında girmiş gibi. Bir zamanlar Hi-Level televizyonlar vardı şimdi Honor Cep Telefonlar yerini aldı. İşte yeni bir Honor Cep Telefonu karşınızda, Honor 7C Akıllı Cep Telefonu 6″ ekranı 3GB ram ve 8 çekirdekli işlemcisi ile üst segment bir telefon diyebiliriz ama özelliklerine göre fiyatı çok uygun. 1.199 TL ile satışa sunulan bu telefonu ihtiyacı olanlar kesinlikle kaçırmasınlar. Büyük ekran sevenler için özellikle tercih edilecek olan bu telefon markası itibari ile hiç duyulmamış gibi gözüksede Honor Huawei’nin ürünü olarak piyasada satılmaktadır ve kullanıcıları oldukça memnundur. Bu ürünüde aynı şekilde tüm a101 şubelerinden A101 14 Şubat 2019 tarihinde alabilirsiniz. Sınırlı stoklarda gönderilen bu ürünleri alabilmek için erken davranmanızı tavsiye ederiz.

14 Şubat 2019 A101 EV ÜRÜNLERİ YİNE DOLU DOLU

İkinci sayfası yine ofis ürünleri ile dolu olan katalogda okulların açılmasına yakın olan dönemde yine öğrenciler düşünülmüş gibi duruyor. Birbirinden şık dolaplar ve çalışma masası, 3 kapılı gardırop gibi ürünleri ile ikinci ev ürünleri ve mobilya ürünlerini sunuyor.

4 Raflı kitaplık ile çocuklarınızın odasındaki kitap ve dağınıklık derdine son verebilirsiniz. Unutmayın öğrencilerin ve çocukların hayallerindeki odayı oluşturabilirseniz veya yaşam tarzını o kitabı oraya koyarken veya oradan alırken çok daha istekli olurlar.  150cm yüksekliğindeki bu dolabı A101 14 Şubat 2019 indirim ürünleri arasından takip edebilir ve şubelerinden satın alabilirsiniz.  Aynı şekilde daha büyük bir ürün istiyorsanız 8 raflı çok amaçlı kapaklı modelini tercih edebilirsiniz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
Her şeye inanmak için yaşlı, vazgeçmek için çok genciz!. #yer6

Bir cevap yazın